fbpx
Ul. Paderewskiego 124A 35-304 Rzeszów, Polska
(+48) 666-111-439
fundacja@zywienioweabc.com.pl

Kolonie/Obozy

 

W ramach działalności Fundacji Żywieniowe ABC proponujemy organizację 3-dniowych wyjazdów mini survivalowych oraz 7-dniowej kolonii. Wyjazdy mają charakter integracyjno-edukacyjny.

 

Wyjazdy na mini survival będą organizowane od czerwca do sierpnia, po uzbieraniu grupy.

Podczas 3-dniowych mini survivali Twoje dziecko nauczy się samodzielności i przeżyje niesamowite przygody w cichym i spokojnym miejscu niedaleko Rzeszowa.

Taki wyjazd to wyjątkowy czas dla dziecka, ponieważ zapewniamy atrakcje, których wcześniej nie znało.

Lokalizacja i czas trwania biwaku są kolejnymi plusami, ponieważ jeśli jest to pierwszy raz, gdy rozstajesz się ze swoim dzieckiem i wyjeżdża ono na samodzielny wyjazd, warto jest mieć je niedaleko i na krótko ?

 

Kolonia natomiast jest organizowana w terminie od 2-8 lipca w Bieszczadach.

Posiadamy konkurencyjną ofertę i jako jedyni na rynku proponujemy zapoznanie się z techniką Slow Joggingu, czyli japońskiego biegania z uśmiechem, który jest świetnym sposobem spędzenia wolnego czasu. Technikę tę przez swoją specyfikację można uprawiać już od najmłodszych lat ?
Jako jedyni w Polsce dajemy możliwość objęcia wsparciem nie tylko uczestnika kolonii, ale i całe rodziny ze strony takich specjalistów jak: dietetyk, edukator żywieniowy, psychodietetyk, psycholog, instruktor Slow Joggingu, instruktor gry na gitarze i w szachy oraz ze strony wychowawców, którzy są z wykształcenia nauczycielami.
Podczas wyjazdu nasz innowacyjny program zawiera warsztaty żywieniowo- dietetyczne, podczas których propagować będziemy wiedzę z zakresu ZDROWEGO i RACJONALNEGO oraz PRAWIDŁOWEGO odżywiania się.
Pokażemy Ci jak powinno wyglądać Twoje żywienie i nie tylko, a w ramach oferty dokonamy specjalistycznego pomiaru składu ciała na początku i na koniec wyjazdu by pokazać każdemu indywidualnie jakie pozytywne zmiany mogą zachodzić już w tak krótkim czasie.
Co sprawdzimy?
Sprawdzać będziemy twój wzrost, wagę oraz wiek, ale i zawartość takich parametrów, które występują w naszym ciele jak; zawartość wody, tkanki mięśniowej oraz zawartość tkanki tłuszczowej ? Szczegóły zostaną przedyskutowane indywidualnie z każdym z osobna ?
Dzięki wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w organizacji kolonii zapewniamy, że po tych 7 dniach nie będziesz chciał wracać do codziennych nawyków i to nie tylko żywieniowych.
Mówi się, że każdy z Nas ma coś z dziecka…my wiemy, że to prawda i dlatego, że sami lubimy się dobrze bawić i poczuć się jak dziecko to możemy zapewnić Ci to, że Ty też na kolonii ani chwili nie będziesz się nudzić!
Gwarantujemy Ci codziennie dużo ruchu, dobrego jedzenia, wycieczek, gier, zabaw i nauki gry na gitarze oraz w szachy.

TO PROSTE JAK SŁOŃCE I KAŻDY O TYM WIE, ŻE Z FUNDACJĄ NAJLEPIEJ BAWIĆ SIĘ ???

 

 

Facebook