Współpraca

Witamy ! na naszej stronie w zakładce WSPÓŁPRACA!, gdzie uzyskacie kontakt do najlepszych specjalistów z Rzeszowa i okolic z którymi współpracujemy. Serdecznie polecamy Dr Katarzyna Cieślak, specjalista ginekologii i położnictwa,

Dominika Maj, Karolinę Micał, Małgorzatę Bielecką- Wystarczyk, Katarzyna Bukała, Anna Maj-Łakomska. Doświadczeni psychologowie i psychoterapeuci oraz lekarzy psychiatrii dzieci i młodzieży Marię Mrozek, Edytę Brzegowa-Marszałek, lekarzy psychiatrii dorosłych Aleksandra Brożbar- Chudzicka to tylko kilku z naszych renomowanych ekspertów.

W Pracowni Pozytywnych Emocji skupiamy się na zintegrowanym podejściu do zdrowia psychicznego, oferując profesjonalne wsparcie i terapie. Współpracujemy również z „Wymówką” Pracownią Logopedyczną w Rzeszowie, zapewniającą kompleksową opiekę nad zdrowiem mowy i komunikacji.

MEDISENS Pracownia Integracji Sensorycznej w Rzeszowie dedykowana jest wspieraniu rozwoju sensorycznego.

Jesteśmy dumni z partnerstwa ze Stowarzyszeniem Rodzin „Otwarty Umysł”, które wspiera rodziny w procesie adaptacji i rozwoju.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest kluczowym podmiotem, z którym współpracujemy, angażując się w opiekę nad chorymi dziećmi. Cenimy współprace ze Stowarzyszeniem pod Skrzydłem Anioła oraz wieloletnią współpracę ze Szkołami z Rzeszowa i okolic.

Dopełnieniem naszej współpracy jest dialog z Urzędem Miasta Rzeszów, który umożliwia nam efektywną integrację usług zdrowotnych z lokalnym otoczeniem.

Zapraszamy Cię do odkrywania pełnej gamy naszych usług, opartej na doświadczeniu i współpracy z wybitnymi specjalistami oraz instytucjami, dla Twojego kompleksowego dobrostanu.

lek. Katarzyna Cieślak-specjalista ginekologii i położnictwa

Katarzyna Cieślak


 

 

Dominika Maj- psycholog, psychoterapeuta


 

Edyta Brzegowa-Marszałek-lekarz psychiatra

 


Karolina Micał-Psychoterapeuta


PRACOWNIA POZYTYWNYCH EMOCJI

 


Wymówka Pracownia Logopedyczna Rzeszów

 


 

Integracja Sensoryczna Rzeszów

 


 

Stowarzyszenie Rodzin Otwarty Umysł

 


Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

 


 

Pod Skrzydłem Anioła


Urząd Miasta Rzeszów

 
 

Żyj zdrowo, Żyj świadomie#żyjzdrowo
#aktywnośćfizyczna
#slowjogging
#nordicwalking
#zdroweodżywianiesię
#zapobiegamychorobomcywilizacyjnym
‼️O szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie 😃

This will close in 15 seconds